Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Summary
hr: Sažetak

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu
