Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Summary
hu: Összegzés

en: Views
hu: Nézetek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal
