Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Summary
is: Samantekt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða
