Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Summary
ja: 概要

en: Views
ja: ビュー

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
