Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​
