Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Summary
oc: Resumit

en: Views
oc: Vistas

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina
