Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Summary
ps: لنډیز

en: Views
ps: ليدنې

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
