Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Summary
uk: Резюме

en: Views
uk: Види

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка
