Views Pager Summary (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།
