Views Pager Summary (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Summary
sl: Povzetek

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran
