Views Pager Summary (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Previous page
vi: Trang trước
