Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Summary
az: Xülasə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə
