Views Pager Summary (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Summary
da: Resumé

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side
