Views Pager Summary (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Summary
eu: Laburpena

en: Views
eu: Bistak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.
