Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Summary
gl: Resumo

en: Views
gl: Vistas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Previous page
gl: Páxina anterior
