Views Pager Summary (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Summary
hi: सारांश

en: Views
hi: द्रश्य

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें
