Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Summary
lt: Įžanga

en: Views
lt: Vaizdai

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
