Views Pager Summary (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်
