Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Views
sv: Vyer

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Pagination
sv: Paginering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan
