Views Pager Token (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Display a limited number items that this view might find.
nl: Een gelimiteerd aantal items weergeven van wat dit overzicht kan vinden.

en: Browse available tokens
nl: Door beschikbare tokens bladeren

en: Offset (number of items to skip)
nl: Offset (het aantal items dat overgeslagen moet worden).

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
nl: Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, worden de eerste 3 items niet getoond.
