Views Pager Token (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: views
sv: vyer

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Display a limited number items that this view might find.
sv: Visa ett begränsat antal objekt som denna vy kan hitta.

en: Offset (number of items to skip)
sv: Kompensation (antal poster att hoppa över)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
sv: Till exempel, ställ in detta till 3 och de 3 första posterna kommer inte att visas.
