Views Pager Token (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: views
bo: མཐོང་རིས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Display a limited number items that this view might find.
bo: མཐོང་རིས་འདིས་རྙེད་ཐུབ་པའི་རྣམ་གྲངས་ནས་འགའ་ཞིག་སྟོན་པ།

en: All items, skip @skip
bo: ནང་ཚན་ཡོངས། @skip་སྒྱུར་བ

en: All items
bo: ནང་ཚན་ཡོངས
