Views Pager Token (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: views
ca: vistes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Display a limited number items that this view might find.
ca: Mostra un nombre limitat d'elements que aquesta vista pugui trobar.

en: All items, skip @skip
ca: Tots els elements, saltar @skip

en: All items
ca: Tots els elements

en: Offset (number of items to skip)
ca: Desplaçament (nombre d'elements que s'ometran)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
ca: Per exemple, establiu-lo a 3 i els 3 primers elements no es mostraran.

en: Display all items that this view might find.
ca: Mostra tots els elements que aquesta vista pugui trobar.
