Views Pager Token (1.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: views
da: oversigter

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Display a limited number items that this view might find.
da: Vis et begrænset antal elementer som dette view kan tænkes at finde.

en: All items, skip @skip
da: Alle elementer, spring over @skip

en: All items
da: Alle elementer

en: Offset (number of items to skip)
da: Offset (antal elementer der skal springes over)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
da: Sæt for eksempel dette til 3 for at skjule de 3 første elementer.

en: Display all items that this view might find.
da: Vis alle elementer som dette view kan finde.
