Views Pager Token (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: views
gl: vistas

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Display a limited number items that this view might find.
gl: Mostrar un número limitado de elementos que esta vista podería atopar.

en: All items, skip @skip
gl: Todos os elementos, omitir @skip

en: All items
gl: Todos os elementos
