Views Pager Token (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: views
he: היבטים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Display a limited number items that this view might find.
he: הצגת מספר מוגבל של פריטים שהיבט זה עשוי למצוא.

en: All items, skip @skip
he: כל הפריטים, לדלג על @skip

en: All items
he: כל הפריטים

en: Display all items that this view might find.
he: הצגת כל הפריטים שההיבט הזה עשוי למצוא
