Views Pager Token (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: views
oc: vistas

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Display a limited number items that this view might find.
oc: Afichar un nombre limitat d'elements qu'aquesta vista poiriá trobar.

en: All items, skip @skip
oc: Totes los elements, en passar @skip

en: All items
oc: Totes los elements
