Views Pager Token (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: views
pl: widoki

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Display a limited number items that this view might find.
pl: Wyświetl ograniczoną liczbę pozycji, które ten widok może znaleźć.

en: All items, skip @skip
pl: Wszystkie elementy, pomiń @skip

en: All items
pl: Wszystkie elementy

en: Offset (number of items to skip)
pl: Przesunięcie (liczba elementów do pominięcia)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
pl: Na przykład, ustaw wartość 3, aby pierwsze 3 elementy nie były wyświetlane.

en: Display all items that this view might find.
pl: Wyświetl wszystkie elementy, które ten widok znajdzie.
