Views Pager Token (1.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: views
ro: vizualizări

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Display a limited number items that this view might find.
ro: Afișează un număr limitat de elemente pe care acest view le poate găsi.

en: All items, skip @skip
ro: Toate elementele, omite @skip

en: All items
ro: Toate elementele

en: Offset (number of items to skip)
ro: Decalaj (numărul elementelor omise)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
ro: De exemplu, setează acesta la 3 și primele 3 elemente nu vor fi afișate.

en: Display all items that this view might find.
ro: Afișați toate elementele pe care acest view le poate găsi.
