Views Pager Token (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Display a limited number items that this view might find.
tr: Bu gösterimin bulabileceği sınırlı sayıda öğe göster.

en: All items, skip @skip
tr: Tüm öğeler, @skip öğeyi atla

en: All items
tr: Tüm öğeler

en: Offset (number of items to skip)
tr: Fark (atlanacak öğe sayısı)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
tr: Örneğin 3 olarak ayarlarsanız, ilk 3 öğe görüntülenmez.

en: Display all items that this view might find.
tr: Bu görünümün bulabileceği tüm öğeleri görüntüler.
