Views Pager Token (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: views
uk: види

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Display a limited number items that this view might find.
uk: Показувати обмежену кількість елементів, що може знайти вид.

en: All items, skip @skip
uk: Всі елементи, пропустити @skip

en: All items
uk: Всі елементи

en: Browse available tokens
uk: Оглянути доступні замінники

en: Offset (number of items to skip)
uk: Зміщення (кількість пропущених елементів)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
uk: Наприклад, встановіть на 3 та перші 3 елементи не будуть відображатися.

en: Display all items that this view might find.
uk: Показувати всі елементи, що може знайти цей вид.
