Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Center
ca: Centre

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Text Color
ca: Color del text

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Upload
ca: Puja

en: Page
ca: Pàgina

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Position
ca: Posició

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Alignment
ca: Alineació

en: Unit
ca: Unitat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Bold
ca: Negreta

en: Italic
ca: Cursiva

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Underline
ca: Subratllat

en: Footer options
ca: Opcions del peu

en: Tab weight
ca: Pes de la pestanya

en: Justify
ca: Justifica

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ca: <p>Heu d'afegir alguns camps addicionals a aquesta pantalla abans d'utilitzar aquest camp. Aquests camps es poden marcar com <em>Exclosos de la visualització</ em> si ho preferiu. Tingueu en compte que a causa de l'ordre de representació, no podeu utilitzar els camps posteriors a aquest camp; si necessiteu un camp que no apareix aquí, reorganitzeu-los</ p>.

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ca: <p>Els següents patrons de substitució estan disponibles per aquesta presentació. Utilitzeu els patrons que es veuen a l'esquerra per mostrar el valor indicat a la dreta. Tingueu en compte que degut a l'ordre de processament de la presentació, no podeu utilitzar camps que venen després d'aquest camp; si necessiteu un camp que no està llistat aquí, reordeneu els vostres camps.</p>

en: Displays the fields with an optional template.
ca: Mostra els camps amb una plantilla opcional.

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: Using the site name
ca: Utilitzant el nom del lloc web

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ca: La icona del canal només estarà disponible a les presentacions seleccionades.

en: No menu
ca: Sense menú

en: Tab: @title
ca: Pestanya: @title

en: Change settings for the parent menu
ca: Canvia configuració per al menú principal

en: No menu entry
ca: Sense entrada de menú

en: Normal menu entry
ca: Entrada normal de menú

en: Menu tab
ca: Pestanya de menú

en: Default menu tab
ca: Pestanya de menú predeterminada

en: Default tab options
ca: Opcions de la pestanya predeterminada

en: Already exists
ca: Ja existent

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ca: Necessiteu com a mínim un camp abans de poder configurar els vostres paràmetres de la taula

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: Show as expanded
ca: Mostra'l ampliat

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
ca: Si se selecciona i aquest enllaç de menú té fills, el menú apareixerà sempre ampliat.

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: Displays the link in contextual links
ca: Mostra l'enllaç als enllaços contextuals

en: In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
ca: Al menú, els enllaços amb més pes es posicionen al final i els de menys al començament.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ca: La profunditat màxima per un enllaç i els seus fills és fixa. Alguns enllaços de menú poden no estar disponibles com a pares si en seleccionar-los se supera aquest límit.
