Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Center
cs: Na střed

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: View
cs: Zobrazit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Page
cs: Stránka

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Position
cs: Pozice

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Unit
cs: Jednotka

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: Context
cs: Kontext

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Underline
cs: Podtržení

en: Footer options
cs: Možnosti patičky

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Tab weight
cs: Váha záložky

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Pro toto zobrazení jsou k dispozici následující nahrazovací vzory. Pro zobrazení hodnoty na pravé straně použijte odpovídající vzor na levé straně. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete pole, které není v seznamu, změňte pořadí polí.</p>

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: No menu
cs: Žádné menu

en: Change settings for the parent menu
cs: Změnit nastavení pro nadřazené menu

en: No menu entry
cs: Žádný záznam v menu

en: Normal menu entry
cs: Normální záznam v menu

en: Already exists
cs: Již existuje

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup

en: Show as expanded
cs: Zobrazit rozbalené

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
cs: Pokud je vybráno a daný odkaz menu má potomky, zobrazí se menu vždy rozbalené.

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
cs: Maximální hloubka zaoření pro odkaz a všechny jeho potomky je pevně daná. Některé odkazy v menu nemusí být dostupné jako rodiče, pokud by jejich zvolení znamenalo překročení tohoto limitu.
