Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (64 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Center
gl: Centrar

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Upload
gl: Subir

en: Page
gl: Páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Position
gl: Posición

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Bold
gl: Negriña

en: Italic
gl: Cursiva

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: Context
gl: Contexto

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Underline
gl: Subliñado

en: Footer options
gl: Opcións de pé

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Tab weight
gl: Peso da lapela

en: Justify
gl: Xustificado

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
gl: <p>Debe engadir algúns campos adicionais a esta presentación antes de usar este campo. Estes campos pódense marcar con <em>Excluír de a presentación</em> si prefíreo. Teña en conta que debido á orde de construción, non pode usar campos logo deste campo. Si necesita un campo non listado aquí, reordene os seus campos.</p>

en: Displays the fields with an optional template.
gl: Presenta os campos cunha plantilla opcional.

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións

en: Using the site name
gl: Usando o nome do sitio

en: No menu
gl: Sen menú

en: Tab: @title
gl: Tabulador: @title

en: No menu entry
gl: Sen entrada no menú

en: Normal menu entry
gl: Entrada normal no menú

en: Menu tab
gl: Lapela de menú

en: Default menu tab
gl: Lapela de menú predefinida

en: Default tab options
gl: Opcións por defecto da lapela

en: Already exists
gl: Xa existe

en: You need at least one field before you can configure your table settings
gl: Precisas como mínimo un campo antos de poder configurar os axustes da táboa

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument

en: Show as expanded
gl: Mostrar expandido

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
gl: Se o selecciona e este enlace de menú ten fillos, o menú aparecerá sempre expandido.

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.
