Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (83 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Center
hu: Középen

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Text Settings
hu: Szöveg beállításai

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Page
hu: Oldal

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Unit
hu: Egység

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Bold
hu: Vastag

en: Italic
hu: Dőlt

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Footer options
hu: Lábléc lehetőségek

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: -- None --
hu: -- Nincs --

en: Tab weight
hu: Fül súlya

en: Template file
hu: Sablonfájl

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
hu: <p>A mező használata előtt további mezőket kell hozzáadni a nézethez. Ezek a mezők szükség esetén <em>Megjelenítésből kizárt</em>-nak jelölhetőek. Meg kell jegyezni, hogy a létrehozási sorrend miatt az ez utáni mezők nem használhatóak. Ha szükség van egy itt nem felsorolt mezőre, akkor újra kell rendezni a mezőket.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
hu: <p>A következő helyettesítési minták érhetőek el ezen a megjelenítésen. A bal oldalon látható minta használható a jobb oldalon jelzett érték megjelenítésére. Meg kell jegyezni, hogy a létrehozási sorrend miatt az ez utáni mezők nem használhatóak. Ha szükség van egy itt nem felsorolt mezőre, akkor újra kell rendezni a mezőket.</p>

en: Displays the fields with an optional template.
hu: Megjeleníti a mezőket egy tetszőleges sablonnal.

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: Using the site name
hu: Használva a webhely nevét

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
hu: A hírolvasó ikonja csak a kiválasztott megjelenítéseken fog megjelenni.

en: No menu
hu: Nincs menü

en: Normal: @title
hu: Általános: @title

en: Tab: @title
hu: Fül: @title

en: Change settings for the parent menu
hu: Szülő menü beállításainak módosítása

en: No menu entry
hu: Nincs menübejegyzés

en: Normal menu entry
hu: Általános menübejegyzés

en: Menu tab
hu: Menü fül

en: Default menu tab
hu: Alapértelmezés szerinti menüfül

en: Default tab options
hu: Alapértelmezés szerinti fül beállításai

en: Already exists
hu: Már létezik

en: You need at least one field before you can configure your table settings
hu: A tábla beállításainak módosításához előbb szükség van legalább egy mezőre.

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet

en: Show as expanded
hu: Nyitott állapotban megjelenítve

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
hu: Nyitott állapotban a menüpont gyermekei mindig látszani fognak.

en: Overline
hu: Föléhúzás

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.

en: Displays the link in contextual links
hu: A hivatkozás megjelenítése szövegkörnyezeti hivatkozásokban

en: -- Default --
hu: -- Alapértelmezett--

en: In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
hu: A menüben a nehezebb hivatkozások lesüllyednek, a könnyebb hivatkozások az oldal tetejéhez közelebb kerülnek.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
hu: Egy hivatkozás gyermekeinek legnagyobb mélysége rögzített. Ezért néhány menüpont nem választható ki szülőként, ha így túllépné ezt a határt.

en: Parent menu link
hu: Szülő menühivatkozás
