Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Center
os: Центр

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
