Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Position
se: Virgi
