Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Page
sl: Stran

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: Context
sl: Kontekst

en: Machine name
sl: Strojno ime
