Views PDF (3.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Menu
ast: Menú

en: Page
ast: Páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
