Views PDF (3.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi
