Views PDF (3.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Center
km: កណ្តាល

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Context
km: បរិបទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Show as expanded
km: បង្ហាញ​ជា​រង្វើល

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
km: បើ​បាន​ជ្រើស​​ ហើយ​តំណ​ម៉ឺនុយ​នេះ​មាន​កូន​ ម៉ឺនុយ​នឹង​បង្ហាញ​រង្វើល​ជា​និច្ច​ ។

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
