Views PDF (3.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Center
oc: Centre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Views
oc: Vistas

en: Menu
oc: Menú

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Page
oc: Pagina

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Border
oc: Bordadura

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Unit
oc: Unitat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Bold
oc: Gras

en: Italic
oc: Italica

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Attach to
oc: Estacar a

en: Context
oc: Contèxte

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Underline
oc: Souligné

en: Tab weight
oc: Poids de l'onglet

en: Justify
oc: Justifier

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples

en: Using the site name
oc: Utiliza lo nom del site

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
oc: L'icône del flux ne serà disponible que per los afichatges seleccionats.

en: No menu
oc: Pas de menú

en: Normal: @title
oc: Normal : @title

en: Tab: @title
oc: Onglet : @title

en: Change settings for the parent menu
oc: Cambiar los paramètres pel menú parent

en: No menu entry
oc: Aucune entrada de menú

en: Normal menu entry
oc: Entrada de menú normale

en: Menu tab
oc: Onglet de menú

en: Default menu tab
oc: Onglet de menú per defaut

en: Default tab options
oc: Opcions d'onglet per defaut

en: Already exists
oc: Existís ja

en: You need at least one field before you can configure your table settings
oc: Avètz besonh d'au mens un camp abans de pouvoir configurar vòstres paramètres de tablèu

en: Show as expanded
oc: Mostra'l ampliat

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
oc: Se se selecciona aqueste ligam de menú a filhs, lo menú apareisserà totjorn ampliat.

en: Overline
oc: Surlinhar

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.

en: Displays the link in contextual links
oc: Aficha lo ligam dins los ligams contextuals
