Views PDF (3.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Menu
bs: Meni

en: Page
bs: Strana

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija

en: Attach to
bs: Zakači za

en: Multiple displays
bs: Višestruki prikazi
