Views PDF (3.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Center
eu: Erdian

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Views
eu: Bistak

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Border
eu: Ertza

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Bold
eu: Lodia

en: Italic
eu: Etzana

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Context
eu: Testuingurua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Tab weight
eu: Tab pisua

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Multiple displays
eu: Pantaila multipleak

en: Using the site name
eu: Gunearen izena erabili

en: No menu
eu: Menurik ez

en: Normal: @title
eu: Arrunta: @title

en: Change settings for the parent menu
eu: Ezarpenak aldatu gurasoen menuarentzako

en: No menu entry
eu: Menuaren sarrerarik ez

en: Normal menu entry
eu: Menuaren sarrera arrunta

en: Menu tab
eu: Menuaren fitxa

en: Default menu tab
eu: Menuaren fitxa lehenetsia

en: Default tab options
eu: Tab aukeraren lehenezpenak

en: Already exists
eu: Existitzen da

en: Show as expanded
eu: Zabalik erakutsi

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
