Views PDF (3.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Center
is: Miðja

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Views
is: Gagnasýn

en: Menu
is: Valmynd

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Page
is: Síða

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Bold
is: Feitletrað

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils

en: Attach to
is: Hengja við

en: Context
is: Samhengi

en: No menu
is: Engin valmynd

en: Normal: @title
is: Hefðbundið: @title

en: Tab: @title
is: Flipi: @title

en: Menu tab
is: Valmyndarflipi

en: Default menu tab
is: Sjálfgefinn valmyndaflipi

en: Already exists
is: Er þegar til staðar
