Views PDF (3.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Menu
my: မီနူး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Bold
my: ထူရန်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Justify
my: ညှိရန်
