Views PDF (3.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vekt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Settings
is: Setingar

en: Menu
is: Valmynd

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Menu link title
is: Yvirskrift á valmyndarleinki

en: Context
is: Samanhangur

en: Machine name
is: Maskinnavn
