Views PDF (3.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
