Views PDF (3.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት
