Views PDF (3.0.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (53 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Underline
bo: འོག་ཐིག

en: Tab weight
bo: ཤོག་བྱང་གི་ལྗིད་ཚད

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ

en: Using the site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་སྤྱོད་པ

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་མངོན་འཆར་ཁོ་ན་ལ་བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་མཚོན་རྟགས་དེ་སྤྱད་ཆོག

en: No menu
bo: གདམ་བྱང་མེད

en: Normal: @title
bo: སྤྱིར་བཏང་།@title

en: Tab: @title
bo: ཤོག་བྱང་།@title

en: Change settings for the parent menu
bo: མ་གཞིའི་གདམ་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད་སྒྱུར་བ

en: No menu entry
bo: གདམ་བྱང་གི་འཇུག་སྒོ་མེད

en: Normal menu entry
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་གདམ་བྱང་འཇུག་སྒོ

en: Menu tab
bo: གདམ་བྱང་གི་ཤོག་བྱང

en: Default menu tab
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གདམ་བྱང་གི་ཤོག་བྱང

en: Default tab options
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཤོག་བྱང་གི་གདམ་ཚན

en: Already exists
bo: སྔར་གནས་ཡོད་པ།

en: You need at least one field before you can configure your table settings
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རེའུ་མིག་སྒྲིག་འགོད་མ་བྱས་སྔོན་དུ་ངེས་པར་དུ་གནས་ཁོངས་གཅིག་ཡོད་དགོས།

en: Show as expanded
bo: རྒྱ་བསྐྱེད་པའི་རྣམ་པར་སྟོན་པ

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
bo: གལ་སྲིད་དེ་བདམས་ཟིན་པ་དང་འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་ཡན་ལག་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད་ན། འདེམས་བྱང་འདི་རྒྱུན་པར་རྒྱ་བསྐྱེད་པའི་རྣམ་པ་སྟོན་ངེས།

en: Overline
bo: ཀླད་ཐིག

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།

en: Displays the link in contextual links
bo: གོང་འོག་སྦྲེལ་ཐག་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ
